Clusters

Cluster #1 (Statesboro Cluster) Bill Bagwell

Brannen Chapel - Kenneth Griffin

Brooklet - Chip Strickland

Charlestown/Mt. Zion/Springhead - William Reaves

LifeSpring - Dorsia Atkinson

New Hope/Hubert - Janet Odegaard

Metter - Allen Cason

Payne's Chapel/Portal - Kevin Palmore

Pittman Park - Bill Bagwell/Jay Williams

Statesboro 1st - Jimmy Cason/Stephanie Smith

Union (Bulloch) - Steve Brown

Wesley Foundation - Jonathan Smith

Cluster #2 (Pointer Cluster) Isaac Slgado

Fair Haven/Habersham - Jay Reppert

Girard Charge (Bethany/Bethesda) - Tom Tidwell

Green's Cut/Friendship - Jerry Sharpe

Midville/Union Grove - Randy Carnley

Millen - John Drake

Sardis/Ellis Chapel - Sonny Moon

Simmons Circuit (Oak Grove/Nannie Williams) - Charles Way

Waynesboro - Isaac Salgado

Waynesboro Circuit (Asbury/Haven Munnerlyn) - Brenda Johnson

Cluster #3 (Crossroads Cluster) David Unkles

Adrian Charge (Adrian/Keas/Poplar Springs) - Mark Hardin

Calvary - Mark Miller

Ebenezer - Clarence Thompson

Garfield/New Beluah - Bryan Price

Lothair - Mike Collins

Oak Park - Don Crowson

Soperton/Landsburg - Lee Pettis

Stillmore - Ros Parker

Swainsboro - David Unkles

Twin City - David Donnan

Cluster #4 (Long Road) Chris Shoemaker

Bartow Charge (Bartow/Moxley/Parker's Chapel) - David Boggs

Coleman/St. John - Hugh Baxter

Gibson/Keysville - Ed Chance

Louisville - Peter Vermeulen

Mitchell - Mary Griswell

Mt. Moriah/Vidette - Hal Burke

Wadley/Lamb's Chapel - Chris Shoemaker

Waldens/Stapleton - Mira Barret

Wrens - Chad Watkins

Zoar - Faye Burgamy

Cluster #5 (Between Two Rivers Cluster) Ricky Varnell

Bethel Brick - Steve Peavy

Black Creek - Robert Poston

Buck Creek/Blue Springs/Harmony - Jason McClendon

Hiltonia - Jason Owens

McBride - Chris Archambeault

Newington - Karen Zeigler

Oak Grove - Hubert Reeves

Rocky Ford/Goloid - Jeane Sturdivant

St. Andrews/Horse Creek - Perry Medley

Sylvania - Ricky Varnell

Cluster #6 (Fruitful Cluster) Marc Foster

Bellville/Hopewell/Pearson's Chapel - Scott Brenton

Claxton - Mike Lyons

Cobbtown - Larry Radar

Daisy/Hagan - Tammy Fincher

Glennville - Jim Morrow

Harmony - Ramon Hernandez

Nevils - Rus Black

Reidsville - Marc Foster

Union (Evans)/Collins - Thomas Kennison

Cluster #7 (Sweet Onion Cluster) Jim Smith

Alamo/Cedar Grove - Michael Hammond

Glenwood - Bill Lee

Grace - Bill Baker

Mt. Vernon/Long Pond - Arnie Raj

Nepsey-Warren/Ebenezer - Uley Robbins

Ruth's Chapel/Ailey - Brian Durden

Vidalia 1st - Jim Smith

Wheeler Circuit (Shiloh/Springhill) - Patrick Brannen

Cluster #8 (Altamaha Cluster) Thomas Anderson

Center - Ron Womack

Harden's Chapel/Sharpe's Chapel - Carroll Gay

Lyons - Thomas Anderson

Marvin/Mr. Moriah - Michael Kennedy

Smyrna - Ron Johnson

Uvalda/Alston/Charlotte - Shareon Womack